Hakkımızda

Öncelikle, Damla Tıp olarak hastalarımızdan ilham alarak çalıştığımızı belirmekte fayda görüyoruz.

Bu ilham, insanların daha uzun yaşama ve daha kaliteli bir yaşam sürmelerine yardımcı olmak için yenilikçi, yüksek kaliteli ilaç, ürün ve cihazların araştırma, geliştirme ve imalatında devrim yaratmamıza ve onlar için önemli olan şeyleri yapmak adına daha fazla zaman harcamanıza neden olmaktadır.

Damla Tıp olarak 2010 yılından beri insan yaşamına dokunmak için çalışmalar yapmakta, sağlık kurumlarında hayat kurtaran tetkik, tanı ve tedavi süreçlerinde doğru kararlar alınmasına yardımcı olmaktayız.

Amacımız, doktorlarımızın ileri teknolojiyi kullanarak doğru tanıyı koymasına ve zamanında ve doğru tedavi yöntemlerini uygulamasını sağlama sürecinde en iyi şekilde destek olmak.

Dünyanın dört bir yanındaki insanlar ve kuruluşlarla ortaklıklar kuruyoruz, çünkü birlikte çalışarak daha büyük bir fark yaratabileceğimize inanıyoruz.

Hastalar, toplumlar ve Damla Tıp ile yenilikçi bir gelecek sağlamak için yaptığımız her şeyde uyum, dürüstlük ve performansın en üst standartlarında sürekli kendimize ve geçmişimize meydan okuyoruz.

Hastalar bizim odak noktamız olduğu için, Damla Tıp’tan neler bekleyebileceklerini bildikleri ve hastalarla olan bağlılığımız ve kilit ilgi alanlarındaki rol ve sorumluluklarımız hakkında çok net olduğumuz şu konular bizler için çok önemlidir;

  • Yenilikçi teknolojiye ve en güncel ürünlere erişim
  • Hasta Güvenliği
  • Hasta Perspektifine Saygı
  • Veri Şeffaflığı ve Veri Bütünlüğü

Oftalmoloji

Oftalmoloji en önemli uzmanlık alanlarımızdan biridir. Bu konuda her türlü ürün ve malzeme ihtiyacını karşılayabilecek kapasitemiz ve çalışmalarımız mevcuttur.

Sterilizasyon

Sterilizasyon da işimiz için bir başarı konusu olup, oldukça önem verdiğimiz bir alandır. Sterilizasyon alanında tüm ihtiyaçlarınızı bize yönlendirebilirsiniz.

Laboratuvar

Laboratuar ekipmanları ile ilgili ve bu konuda yetkinlik sahibiyiz. İhtiyacınız olan tüm ekipman ve malzeme için bizimle görüşebilirsiniz.

Acil

Acil, öncelikli çalışma konularımızdan bir diğeridir. Acil bölümünde ihtiyaç olan ürün ve hizmetlerimiz için bizimle görüşebilirsiniz.

Sosyal Sorumluluk

“Sosyal Sorumluluk” bilinci ile yapılan çalışmaların, sağlık alanına değer kattığını düşünüyoruz. Bu konuda her türlü iş birliğine ve çalışmaya açığız.

Amacımız

Etik kurallar çerçevesinde sağlık sektöründe insan hayatını desteklemek amacıyla faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Şirketimiz “önce insanlar” politikasıyla başlamış ve yıllardır bu hattan ayrılmamıştır. Bu çabalara önümüzdeki yıllarda sosyal sorumluluk projeleri ile destek olmayı hedefliyoruz. Çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgi için haberler sayfasını ziyaret edin.

İnsanlık onuruna layık yaşam kalitesi 100%
Sosyal sorumluluk ve sağlık bilinciyle çalışmak 100%

İlkelerimiz

Firmamız ticari konularda olduğu kadar aşağıdaki ilkelere de sıkı sıkıya bağlıdır.

  • Tek kullanım
  • Güvenli
  • Biouyumluluk
  • Maliyet etkinliği
  • İzlenebilirlik
  • Uluslararası Standartlar ve Kalite

Referanslar

Peschke Trade
Ophtechnics
gaziantep üniversitesi tıp fakültesi
Sanko